“Delivery Man” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı izle
Asyacuk

Merakla beklenen dizi “Delivery Man” için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Bang Min Ah ve Yoon Chan Young’un yer aldığı fantastik dizi 1 Mart’ta ekranlara gelecek.

Dizi, hayaletler için özel bir yolculuk hizmeti sunan taksi şoförünün ve bu yolda ona yardımcı olan hayalet Ji Hyeon’un hikayesini anlatmaktadır.

Yoon Chan Young dizide, sadece hayaletlere hizmet eden ve yolcuları ücretlerini ödediği sürece her yere gitmeye istekli bir taksi şoförü olan Seo Young Min karakterini canlandırmaktadır. Eşsiz bir hizmet olan “sadece hayalet”in parçası olarak, hayalet yolcuların isteklerini yerine getirir.

Bang Min Ah dizide, hafızasını kaybeden ve taksi şoförü ile hikayeleri çözmenin anahtarını elinde tutan bir hayaleti canlandırmaktadır. Beklenmedik bir şekilde kendini Seo Young Min’in taksisine bağlı bulduktan sonra yolcular adına davaları çözmeye yardım eder.

Dizi için yayımlanan ilgi çekici fragman taksi şoförü Seo Young Min’in gece geç saatlerde yol boyunca ürkütücü bir şekilde tökezleyerek yürüyen hayalet Kang Ji Hyun ile karşılaşması ile başlıyor. Kang Ji Hyun her taksiden uzaklaşmaya çalıştığında gizemli bir güç aniden onu taksinin yolcu koltuğuna çekiyor. Kang Ji Hyun ise bu durumdan korkan Seo Young Min’e yeni ve eşsiz bir fikir öneriyor “Dünyanın yalnızca hayaletlere özel taksi hizmetine ne dersin?”

Seo Young Min, Kang Ji Hyun’un önerisi sayesinde para kazanmaya başlayınca, çok geçmeden insan yolcuları almayı tamamen bırakır ve yalnızca hayaletlere hizmet eder. Fragman, bir yolcuya “Seni çabucak oraya ulaştıracağım” sözüyle sona erer.

Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1