“Hellbound 2” Dizisinde Kim Sung Chul, Yoo Ah In’in Yerine Geçti izle
Asyacuk

"Hellbound 2" Dizisinde Kim Sung Chul, Yoo Ah In'in Yerine Geçti

Kim Sung Chul’un Netflix’in orijinal dizisi “Hellbound 2”de oynayacağı resmi olarak onaylandı!

2 Şubat’ta Netflix, “Hellbound 2″nin oyuncu kadrosunu açıkladı. Açıklamaya göre Kim Sung Chul, ilk sezonda New Truth Society’nin ilk başkanı Jung Jin Soo karakterini canlandıran Yoo Ah In yerine geçti. Haberlerin ardından Kim Sung Chul’un ajansı Story J Company, “Kim Sung Chul’un ‘Hellbound 2’de oynayacağı doğru” diyerek duyuruyu onayladı.

Aynı adı taşıyan popüler bir webtoon’a dayanan dizi, dini bir tarikat liderinin insanlara ölüm zamanlarını söylemeye başlamasıyla yaşanan olayları konu almaktadır. Esrarengiz bir şekilde, insanlar söylenen ölüm zamanlarında hayatlarını kaybetmeye başlar. Dizinin devam hikayesi olan “Hellbound 2”, 1. Sezonda halka açık bir gösteriye maruz kalan Park Jung Ja ( Kim Shin Rok ) ve Jung Jin Su’nun dirilişinden sonra ortaya çıkan hikâyeyi ele alacak.

Kim Hyun Joo, Kim Shin Rok, Lee Dong Hee, Yang Ik Joon ve daha fazlası gelecek sezondaki rollerini yeniden üstlenecek ve ek olarak Moon Geun Young, New Truth Society taraftarlarına liderlik eden bir ok ucu lideri olarak özel bir görünüm sergileyecek.

Geçen ay polis, Yoo Ah In’i yasa dışı propofol kullanımı nedeniyle soruşturmaya almıştı. Bu soruşturmanın ardından Yoo Ah In’e 5 Şubat’ta hem idrar hem de saç testi yapıldı ve idrar örneğinde Güney Kore’de eğlence amaçlı kullanımı yasa dışı olan esrar pozitif çıktı. Ardından saç testinin sonuçları Seul Büyükşehir Polis Teşkilatının uyuşturucu soruşturma birimine gönderildi. Sonuçlar Yoo Ah In’in propofol testinin de pozitif çıktığını gösterdi.

Bu olayın ardından Netflix, Yoo Ah In’in yaklaşan projeleri hakkında çalışmalara başladı. Ayrıca birçok anlaşmalı olduğu marka ve platformlarda oyuncu ile olan ilişkisini sonlandırıyor.

Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1