Kim Woo Bin’in Yaklaşan Dizisi İçin Yeni Bir Afiş Yayımlandı izle
Asyacuk

Netflix, Kim Woo Bin’in yaklaşan draması “Black Knight” için teaser afişini yayımladı. Merakla beklenen bilim kurgu dizisinin 2023’ün ikinci çeyreğinde Netflix aracılığıyla yayımlanması planlanıyor.

Lee Yoon Kyun’un “Taekbaegisa” adlı web çizgi romanından uyarlanan dizi, kirliliğin çok şiddetli hale geldiği ve hayatta kalmanın tek yolunun teslimat hizmetlerine dayandığı distopik bir geleceği konu alıyor. 2071 yılında hava kirliliği o kadar şiddetli bir hale gelirki nüfusun sadece yüzde 1’i hayatta kalır. Ayrıca insanlar arasında katı bir sosyal sınıf oluşur. Bu sorunlar nedeniyle paket teslimat hizmetine bağımlı olan insanlar ve parselleri hırsızlardan koruyan şövalyeler bir arada yaşamaktadır.

Kim Woo Bin, efsanevi teslimat şövalyesi 5-8 rolünü canlandırıyor. Sıradan bir evde büyüyen Şövalye 5-8, fiziksel dövüşte oldukça yeteneklidir. Ayrıca Toplum Hizmeti çalışanının hatası nedeniyle sol bileğinde bir QR koduyla yaşamaktadır. Bir gün, Mülteci bir çocuk olan Sa-Wol ile tanışır.

Song Seung Heon dizide, babasının başarılarına duyduğu kıskançlık yüzünden acımasız birine dönüşen Ryu Seok karakterini canlandırmaktadır. Kendini kanıtlama fikrine takıntılı olan Ryu Seok, sonunda 5-8 ile karşı karşıya gelir.

Esom dizide, Savunma İstihbarat Komutanlığında bir subay olan Seol Ah karakterini canlandırmaktadır. Sa Wol’un hayatını kurtarır ve o zamandan beri ona ailesinin bir parçası gibi bakar.

Dizi için yayımlanan ana afişte çorak bir arazi, yıkılmış binalar, bir yüz maskesi ve distopik dünyada hüküm süren aşırı koşulları gösteren elinde bir paket olan bir şövalye yer alıyor.

Kim Woo Bin'in Yaklaşan Dizisi İçin Yeni Bir Afiş Yayımlandı

2023’ün ikinci çeyreğinde prömiyer yapacak olan dizi, “Master”, “Cold Eyes” ve “The World of Silence” filmlerinin yönetmeni Jo Ui Seok tarafından yönetildi. Yeni bilim kurgu draması, Lee Yoon Kyun tarafından yazılan bir webcomic olan Taekbaegisa’ya dayanmaktadır.

Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1