“See You in My 19th Life” Dizisinin Yayın Tarihi Onaylandı izle
Asyacuk

tvN’in yaklaşan haftasonu dizisi “See You in My 19th Life”ın yayın tarihi açıklandı. Başrollerinde Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Han Yun Kyung ve Ahn Dong Gu’nun yer aldığı dizi romantik-komedi türündedir.

See You In My 19th  Life dizisi, tüm geçmiş hayatının anılarını hatırlayan Ban Ji Eum (Shin Hye Sun)’un, önceki hayatında kaza sonucu öldükten sonra, geçmiş yaşantısındaki insanlarla yeniden iletişim kurmaya çalışmasını konu almaktadır.

Shin Hye Sun dizide, Ban Ji Eum karakterini canlandırıyor. Yaklaşık bin yıldır reenkarnasyonunu tekrarlayan Ban Ji Eum, hayatını özenle yaşamaktadır. 19. hayatını yaşamaya başladığı sırada 18. hayatında tanıştığı Moon Seo Ha adında bir adamı bulmaya karar verir.

Ahn Bo Hyun dizide Ban Ji Eum’un 18. hayatında tanıştığı kaderindeki adam olan Moon Seo Ha karakterini canlandırmaktadır. Çocukken, lunaparka gittiği sırada geçirdiği trafik kazası sonrasında sevdiklerini kaybetmenin travmasıyla yaşar. Travmayı atlatmasına yardım eden ilk aşkı ise 18. hayatındaki Ban Ji Eum olan Yoon Joo Won’du. Yoon Joo Won’un ölümünden sonra ise yalnız bir hayat sürmek zorunda kalan Moon Seo Ha yıllar sonra karşısına çıkan Ban Ji Eum adlı garip kadın sayesinde bu yalnızlığından kurtulur.

Ha Yun Kyung dizide, bir peyzaj mimarı ve Yoon Joo Won’un küçük kız kardeşi Yoon Cho Won karakterini canlandırmaktadır. Ablasının ölümüyle hayatı alt üst olur ve parlaklığını korumakta zorlanır. Tesadüfen tanıştığı Ban Ji Eum’un ablasına benzediğini görünce Ban Ji Eum’un kim olduğunu merak eder.

Ahn Dong Gu dizide, Moon Seo Ha’nın sekreteri ve çocukluk arkadaşı Ha Do Yoon karakterini canlandırmaktadır. Okul yıllarında kendisi kadar seçici olan Moon Seo Ha ile tanışır ve çok iyi arkadaş olurlar. Tamamen farklı geçmişlerden gelmelerine rağmen birbirlerinde ortak noktalar bulurlar. Bir gün Moon Seo Ha’nın babasından beklenmedik bir teklif alır.

Dizinin Haziran ayında prömiyer yapacağı onaylandıktan sonra Orijinal webtoon’un yazarı ve sanatçısı Lee Hye karakterleri kendi bakış açısıyla değerlendirdi: “Ji Eum’un söylemek istediği her şeyi cesurca söyleyebilme tarzı var ve hedefine cüretkar bir şekilde koşma kararlılığı onu cazibeli kılıyor. Seo Ha’nın sallantılı bir tarzı var. Sadece ona gerçekten bakan herkes Cho Won’un sevimli ve parlak bir karakter olduğunu ve Do Yoon’un karakter olarak Ji Eum’a benzediğini tek bir farkla anlayabilir.”

Ayrıca yönetmen Shin Hye Sun’ı övmeden geçemedi ve onun hakkında şunları söyledi: “Bin yıldan fazla yaşamış olan Ban Ji Eum karakteri olağanüstü bir oyunculuk yeteneği gerektiriyordu. Aradığımız aktrisin havalı, güzel ve karizmatik olmasını istiyorduk. Bizim için Shin Hye Sun kadar tüm bu gereklilikleri yerine getirebilecek kimse yoktu.” Ve daha sonra ekledi “Ahn Bo Hyun’un birbirinden farklı işlerinin her birindeki çok yönlü kişiliği beni çok şaşırttı. Onun Moon Seo Ha karakteri için iyi bir eşleşme olacağını düşündüm.”

Lee Hye tarafından yaratılan “See You in My 19th Life”, geçmiş yaşamlarının tamamını hatırlayabilen bir kadın hakkındaki popüler bir Naver webtoonuna dayanmaktadır. Üstelik yaklaşan dizinin yönetmenliğini “The Innocent Man”, “Love Alarm”, “Oh My Venus”, “Fight for My Way” ve “Mine” dizilerinden Lee Na-Jeong üstlenmektedir.

Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1