“All That We Loved” Dizisinin Yeni Bir Afişi Yayımlandı izle
Asyacuk

Yaklaşan drama “All That We Loved” için yeni bir afiş yayımlandı. Başrollerinde Oh Sehun, Jo Joon Young ve Jang Yeo Bin’in yer aldığı dizi 5 Mayıs 2023’te TVING aracılığıyla ekranlara gelecek.

Dizi, şartlar ne olursa olsun kolay kolay vazgeçmeyen 18 yaşındaki gençlerin sağlam dostluğunu ve derin aşk hikayelerini anlatmaktadır.

Oh Sehun dizide, Hara Lisesi’nin ikinci yılında 18 yaşında bir öğrenci olan Go Yoo karakterini canlandırmaktadır. Uzun olabilmek için başladığı basketbolda bir dahi olarak görülmektedir. Ayrıca, çalışmamasına rağmen en azından okulda ortalamayı yakalayabilen çekici bir öğrencidir. Flört etmek için oldukça meşguldür ve zamanının çoğunda Joon Hee’yi korur. Ancak bir gün böbreğini Joon Hee’ye bağışlar ve hücresel hafıza sendromu nedeniyle okulun bir numaralı öğrencisi So Yeon ile rakip olur.

Jo Joon Young dizide, okuldaki en iyi öğrenci olan Go Jun Hee karakterini canlandırmaktadır. Go Yoo sayesinde böbrek nakli olur. Bu şekilde zayıf vücudu iyileşir ancak hücresel hafıza sendromu ile Go Yoo ile benzer duygular hisseder.

Jang Yeo Bin dizide Han So Yeon karakterini canlandırmaktadır. Güzel olmasının yanı sıra not konusunda Go Jun Hee ile rekabet edecek kadar zeki bir öğrencidir.

Dizi için yayımlanan enerji dolu afişte üç ana karakter yer alıyor. Başrollerin fotoğraflarının yer aldığı görüntüler gençliğin dinamikliğini yansıtıyor. Ayrıca afişin üzerinde “18, o günler” yazıyor.

5 Mayıs’ta yayımlanacak olan dizi toplamda 8 bölümden oluşuyor. Romantizm ve gençlik türündeki dramanın her bölümü 35 dakika uzunluğunda olacak.

Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1